Голова ГО “Спілка ветеранів АТО” Сергієв Олександр нагородив Полешко Володимира нагрудним знаком “За оборону Донецького аеропорту”

13.12

Голова ГО “Спілка ветеранів АТО” Сергієв Олександр нагородив військовослужбовця, бійця 93 Окремої механізованої бригади Полешко Володимира Володимировича справжньою лицарською нагородою – нагрудним знаком  “За оборону Донецького аеропорту” за героїзм, проявлений в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, особисту мужність, стійкість, високий патріотизм і вірність військовій присязі.

Приємно, коли додому повертаються наші захисники з Донбасу. Всі вони рідні та близькі серцю. Але найбільше дивуєшся вияву мужності та патріотизму тих, хто добровільно проміняв мирне життя і пішов туди, де за будь-якої погоди та шквальних обстрілів думаєш про одне: «Допоки я тут – рідні та близькі спокійно сплять там…». А так думає переважна більшість бійців так званої АТО…

“Це важка, страшна і небезпечна війна, і нам протистоїть сильний жорстокий ворог. Але я переконаний – коли у нас є такі герої, Україна непереможна”, – підкреслив Сергієв.