Голову Харківської обласної державної адміністрації Ігоря Райніна було відзначено за ефективне побудування роботи з ветеранам АТО

12.07
7 липня 2016 року відбулася робоча нарада голови  Харківської обласної державної адміністрації Ігоря Райніна з представниками найбільш чисельних та вагомих об`єднань учасників АТО на Слобожанщині – ГО “Спілка ветеранів АТО” та Харківського обласного округу ГО “Всеукраїнський союз ветеранів АТО”.
Під час наради були обговорені найбільш актуальні питання для громади ветеранів війни за незалежність: програми соціальної реабілітації для учасників АТО, ситуація у сфері виділення земельних ділянок для учасників АТО та оформлення відповідної землевпорядної документації на такі земельні масиви, необхідність створення бази відпочинку та реабілітації для поранених. Також однією із головних тем було впровадження програми пільгового кредитування для побудування/придбання житла – яка вже знаходиться на завершальному етапі.
Були розглянуті можливості та умови втілення необхідних проектів у площині соціальній реабілітації учасників АТО на Харківщині.
Ми можемо відзначити тільки деякі напрямки тієї роботи у цьому напрямку, що вже були виконані на сьогодні: це і виділення земельних ділянок учасникам АТО у Харківській області (за цим показником наш регіон виходить на перші місця в Україні), якісна та ефективна медична допомога, зазначена вище програма пільгового кредитування у придбанні житла, особлива увага до сімей загиблих та допомога у вирішенні багатьох найдрібніших особистих питань.
Цей величезний обсяг роботи, який за дорученням голови ХОДА проводиться повсякчасно відповідними департаментами та службами, отримав належну оцінку.
«В Харківській області дійсно приділяється особлива увага підтримці учасників АТО. Серед досягнень регіону в цьому напрямку: перші і кращі результати по всій Україні щодо допомоги в отриманні земельних ділянок, реалізація програми з оздоровлення, програм, пов’язаних з допомогою в отриманні житла учасниками АТО, які втратили функціональні можливості, і для сімей загиблих, також діють програми, пов’язані з професійною адаптацією учасників АТО, – зазначив начальник сектору Державної служби по справах ветеранів та учасників АТО в Харківській області Юрій Корсунов. – Підсумовуючи спільну роботу облдержадміністрації з громадськими організаціями, враховуючи особливості нашого регіону і головне – реальний результат, ми вирішили нагородити грамотою Ігоря Райніна за ці значні досягнення. Нехай його робота буде прикладом для керівників інших областей України».
Під час зустрічі за дорученням голови Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Артура Деревянко  голові ХОДА Ігорю Райніну було вручено грамоту за ефективне побудування роботи з ветеранами АТО.

Голова ХОДА пообіцяв ветеранам АТО і у подальшому повсякчасну всебічну підтримку облдержадміністрації.

«Я буду підтримувати вас і як керівник облдержадміністрації, і як громадянин України. Ви можете на мене розраховувати в будь-яких питаннях, навіть дрібних, побутових. Учасники АТО – це особлива категорія, це – захисники Батьківщини, які заслуговують на особливу увагу і повагу», – підкреслив Ігор Райнін.

2222 222 22