ГРОМАДА БАРВІНКІВЩИНИ РАЗОМ З ВЕТЕРАНАМИ

31.01

31 січня 2024 року команда ГО «Спілка ветеранів АТО» завітала до Барвінківської територіальної громади.

Разом з представниками громади нам вдалося обговорити питання підтримки ветеранів після повернення з фронту. Особливу увагу приділили наданню медичних консультацій та допомозі у лікуванні ветеранів.

«З війни не повертаються здоровим. Всі,хто повертаються,якщо і не мають явних ознак тяжких поранень, мають хронічні хвороби або проблеми зі здоров’ям. Коли ветеран повертається з війни, є 2 аспекти – це саме лікування та оформлення відповідних медичних документів: довідки,інші папери,що підтверджують захворювання.Сімейний лікар не має оформлювати ці папери,оскільки це не в його компетенції. Якщо людина не має УБД,відповідно вона не може оформити собі відповідні пільги і медичний статус. Натомість в нашому проекті розумно пов’язані медична і юридична складова.Тому ми зможемо вам допомогли в цих питаннях», – зазначив керівник напрямку медичної допомоги та лікування Юрій Даніленко.

Барвінківщина в свою чергу висловила вдячність за реалізацію проєкту і сподівання на побільше співпрацю у вирішенні питань військовослужбовців та їх родин.

Ми вдячні громаді за прийом і за можливість працювати разом!