Харківська область нарешті отримала бюджетні гроші на купівлю квартир для сімей загиблих воїнів АТО

25.08

“Майже 3 млн грн отримала Харківська область на купівлю квартир для сімей загиблих воїнів АТО” – повідомив голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін.

«Обласна адміністрація подавала до Міністерства соціального розвитку заявки на виділення коштів для покупки 7 квартир сім’ям загиблих воїнів АТО. На сьогоднішній день міністерство в повному обсязі профінансувало придбання житла, передавши нам субвенцію у розмірі 2 млн 843 тис. грн. На найближчій сесії обласної ради, яка відбудеться 27 серпня, депутати приймуть цю субвенцію і передадуть кошти розпоряднику – Департаменту капітального будівництва ХОДА, який відразу приступить до процедури придбання та передачі квартир сім’ям, – розповів голова ХОДА. – Ми планували передати квартири людям в серпні, але субвенція прийшла з невеликою затримкою. Вже у вересні сім’ї наших воїнів обов’язково отримають нове житло».

За словами Ігоря Райніна, сьогодні в Харківській області на квартирній черзі на поліпшення житлових умов стоїть ще одна сім’я загиблого в АТО військовослужбовця. Квартиру для цієї сім’ї вже підібрали, і найближчим часом ХОДА передасть до Міністерства соціального розвитку заявку на отримання коштів для придбання цієї квартири.

Нагадаємо, облдержадміністрація планує купити двокімнатні квартири родині рядового Дмитра Посохова у Великобурлуцькому районі, родичам старшини В’ячеслава Кузнєцова – в Циркунах (Харківський район), рідним рядового Олександра Шаповалова – в Лозовій, а родині сержанта Євгена Зернія – у Зміївському районі.

Крім того, однокімнатні квартири отримають родичі рядового Олексія Марченка – у Борівському районі. У Харкові однокімнатні квартири куплять для сімей рядового Андрія Попеля і сержанта Володимира Янчука.

Сім’ї капітана Романа Романцева двокімнатну квартиру в Харкові куплять після отримання наступної субвенції від Мінсоцрозвитку.