Харківський КЕВ заблокував роботу реабілітаційного центру

14.07

Реалії тилу: харківський квартирно-експлуатаційний відділ позбавляє ветеранів можливості створення реабілітаційного центру й крадькома забирає їхнє майно.

Маємо повідомити, що користуючись тим, що практично весь склад активістів ГО «Спілка ветеранів АТО» у 2022 році приймав участь у бойових діях в лавах ЗСУ, керівництво Харківського квартирно-експлуатаційного відділу під час війни вирішило просто викинути на вулицю ветеранів з їхнього приміщення. Можливо вони вважали, що ветерани не мають вже повернутися з-під Бахмуту та Соледару.

Таким чином Харківський КЕВ в односторонньому порядку на початку 2023 року достроково розірвав договір оренди на нежитлове приміщення – яке ветерани планували використовувати для створення реабілітаційного центру. Але і цього “тиловим героям” здалося замало – вони вивезли звідти обладнання та майно, що планувалося застосувати у цьому проекті.

У нутрощах Харківського КЕВ безслідно зникли:

апаратний стіл для проведення реабілітації хребта, обладнання для відновлення опорно-рухального апарату, офісні меблі, телефони і навіть сигналізація.

Дана ситуація кольорово показує хто і чим займається в рядах ЗСУ. На жаль, як ми бачимо, ЗСУ – це не ікона, а навіть не армії святих: скотське відношення до ветеранів, що віддали своє здоров’я та завзяття захисту України – дбайливо зберігається з радянських часів у деяких особистостей.

ГО “Спілка ветеранів АТО” звертається до командування ЗСУ та силових органів з вимогою розібратися в тому, що відбувається під час війни у Харківському КЕВ та в даній конкретній ситуації з майном ветеранського реабілітаційного центру.