ХОГО “Спілка ветеранів АТО” були на урочистості на честь Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

09.05

9 травня на «Висоті маршала В. С. Конєва» відбулися урочистості на честь Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У заході взяли участь учасники АТО ХОГО «Спілка ветеранів АТО», представники громадськості, органів державної влади та місцевого самоврядування, ветерани Другої світової війни, жителі міста та області.

Ветерани ВВВ, учасники АТО, чиновники поклали квіти і послухали святковий концерт.

0003 00002 002 (2) 0001

Також сьогодні на Меморіалі Слави учасники АТО ХОГО «Спілка ветеранів АТО» під час покладання квітів стояли біля підніжжя монумента Батьківщини-матері з українськими прапорами та фотографіями загиблих товаришів на Донбасі.

Учасники АТО несли фотографії своїх бойових товаришів, загиблих.Разом з громадськими організаціями дотримували правопорядок щодо запобігання прояви сепаратизму учасників акції «Безсмертний полк» згідно указу Президента, СБУ і МВС.

Декілька десятків людей, які несли фотографії з написом “Безсмертний полк”, почали скандувати “Фашизм не пройде!”, “Дякуємо дідові за перемогу” та  співали пісні воєнних років. У відповідь ветерани АТО почали співати гімн України.

viber image

Під час церемонії виникло кілька сутичок, зокрема одна – через георгіївську стрічку. Усі сутички були оперативно локалізовані та припинені.