ХОГО «Спілка ветеранів АТО» приєдналися до висадки Алеї Миру та Дружби Біля Українського Науково-Дослідного Інституту Протезування

01.05

28 квітня 2017 року, ХОГО «Спілка ветеранів АТО» приєдналися разом з Центром гендерної культури, БФ «Харків з тобою», Департаментом захисту внутрішньо переміщених осіб ЄВРОПОЛу, Українським жіночім фондом, Фондом Чарльза Стюарта Мотта та мешканцями Харкова біля Інституту протезування для спільного висадження дерев Алеї Миру та Дружби.

01 1 02 2 3

«На цьому заході, у нас була мета в першу чергу об’єднати людей різних, ті які переїхали у Харків, ті, які захищали Харків, Україну – сказала Вікторія Преображенська координатор проекту ВПО та приймаюча громади розбудова толерантності через діалог у Харківському регіоні.»

«Я, чесно кажучи, була здивована. що у нас в Харкові будуть саджати сакури. Це настільки ніжне теплолюбне, південне дерево. Але, воно, як наречена, воно незвичайне і настільки красиве і рідкісне… – сказала Тетяна Лесик, полковник Європейської поліцейської асоціації у Харківському регіоні.»

«Цей проект про відповідальність за себе, за свою родину, за своє місто, за свою країну, за свою землю. Для мене дерево – це символ роду, це символ розвитку, це символ життя. Створити якесь місце у цьому інституті, де люди проходять реабілітацію. Щоб вони надихалися з цими квітучими сакурами, туями – сказала Наталія Кривошеєва, координатор Центру гендерної культури як інноваційний центр інтерактивної гендерної освіти.»