ХОГО “Спілка ветеранів АТО” відправили дітей в наметовий табір “Табір Миру-Суми”

16.06

Сьогодні, 16 червня 2017 року представники (волонтери) ХОГО «Спілка ветеранів АТО» спільно з волонтерами ГО”Астерікс”, організаторами проекту СМГО «Центр європейських ініціатив», партнерами проекту «Управління молоді та спорту СОДА», «Центр дозвілля молоді Сумської міської ради» та «Сумській обласний центр відпочинку, оздоровлення та туризму», яка щоліта організовує наметовий табір «Сузір’я»  за фінансовою підтримкою “International ALERT”  відправили дев’ять дітей учасників АТО з Харківщини в наметовий табір «Табір Миру – Суми», який розташований неподалік  с. Мокриця , Краснопільського району, Сумської області (30 км від м. Суми).

DSCN3920

DSCN3914

«Табір Миру» це програма, що має на меті просування культури миру та побудови простору для діалогу та розуміння між молоддю з різних регіонів України, створення атмосфери довіри і відкритої комунікації в поєднанні зі змістовним та цікавим літнім відпочинком.

В основу життя табору покладено ідею рівності і відповідальності.

Невід’ємною частиною є тренінгові навчальні сесії та заняття з психологами, які  працюватимуть в малих групах по спеціально розробленій програмі і базується на ігрових та арт-техніках, з використанням рухливих ігор, квестів, театральних технік та інших формах неформальної освіти. Заняття будуть вести досвідченні кризові психологи та молодіжні працівники з досвідом роботи( в тому числі і на міжнародному рівні).

Всі витрати на організацію табору та включені до програми заходи, харчування, страхування від нещасного випадку та відшкодування вартості квитків з місця проживання до м. Суми та зворотно оплачуються програмою.

DSCN3924

Відпочинок триватиме з 16 по 30 червня 2017 року.

Якщо у когось є бажання приєднатися і відправити дітей в такий табір або в інші запропоновані, не соромтеся! Приєднуйтесь!

Звертайтеся за тел.: (067) 992-07-25 Марія або (099) 048-62-96 Ольга.

Із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання.

Для нас важливо, щоб проведення часу в таборах для наших дітей було не тільки просторим, але і корисним …

Дякуємо директору ГО “Астерікс” Анжеліки Ібрагімовії, БФ “Допомога ветеранам АТО” та волонтерам за співпрацю.