Хто провокує розбрат у ветеранському середовищі?

01.09

Нажаль, вибори міського голови міста Харків, що мають відбутися наприкінці жовтня 2021 року, зовсім недобрим чином впливають на єдність харківських ветеранів АТО/ООС.

Голосні суперечки та скандали – які зазвичай притаманні політикам, а не учасникам російсько-української війни, почали з дивною наполегливістю зараз виринати у Харкові.
Чомусь обкидування брудом та старт черги провокацій по відношенню до ветеранів співпало з неофіційним початком виборчої кампанії.
Водночас у ЗМІ та соцмережах почали поширюватися провокаційні матеріали про ветеранів АТО:
депутата харківської міської ради від партії ЄС Юрія Корсунова;
голову ГО “Спілка ветеранів АТО” адвоката Віктора Волчалюка;
Також зазначимо, що з певних джерел була отримана інформація щодо спроб підкупу атовців, наймання “тітушок” для дискредетації ГО “Спілка ветеранів АТО” та вказаних осіб.
Ми з усією відповідальністю заявляємо:
протягом усіх років з моменту початку війни, наша організація займала послідовну позицію щодо збереження єдності серед ветеранів, волонтерів, громадських активістів у Харкові. У нашому, як часто його нажаль називають – “ватному” місті, порозуміння між патріотами було і є єдиною умовою збереження миру і, взагалі українського духу на цей землі.
Закликаємо побратимів небути інструментом в руках професійних провокаторів: будь-які спроби внести чвари та розбрат у ветеранське середовище – суто політична гра, яка вигідна ворогам України. Ми будемо звертатися до правоохоронних органів з вимогою розібратися із справжніми замовниками таких провокацій, що підривають єдність захисників нашої держави.
Слава Україні!