ХВОРОБИ ПІД НАЗВОЮ “ВЕТЕРАН” НЕ ІСНУЄ, КАТЕГОРІЇ – ТАКОЖ!

09.02

У травні 2023 року Сергій Блащук, оператор-розвідник, отримав серйозне поранення на фронті, але стикнувся з труднощами отримання ліків після звільнення. Проблема ветеранів стала відомою ГО “Спілка ветеранів АТО”, яка в рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина» активно допомагає отримати повноцінну медичну допомогу та необхідні ліки.

Керівник напрямку медичної реабілітації та лікування спілки ветеранів Юрій Даніленко наголосив, що обласна влада в Харкові намагається піаритися на тлі програм для ветеранів, які насправді не існують. Запити до влади не дали конкретних результатів. Ветерани не отримують жодних спеціальних пільг чи медичної допомоги, необхідної після війни. Громадська організація вимагає від влади чітких відповідей на ці питання та визначення конкретних програм для ветеранів.

ГО “Спілка ветеранів АТО” звернулася до Харківської обласної військової адміністрації за інформацією щодо програми та безоплатних медичних послуг для ветеранів. Вирішення проблем ветеранів потребує подальших досліджень та слідкування за ситуацією, якою буде займатися громадська організація. Спілка вже зараз готова консультувати ветеранів та допомагати їм з проблемами безкоштовно.

Повну версію статті можна прочитати за посилання: https://nova.net.ua/khvoroby-pid-nazvoiu-veteran-ne-isnuie-katehorii-takozh/