І Всеукраїнська конференція учасників АТО “Відстояли зовні – будуємо всередині!”

04.02

4 лютого о 10.00 у Харкові, у приміщенні малої зали ХАТОБ відбулася перша Всеукраїнська конференція учасників АТО “Відстояли зовні – будуємо всередині!”.

Конференція  була присвячена обміну досвідом успішної реалізації проектів, направлених на реінтеграцію і повноцінне повернення у громадське суспільство учасників АТО та об`єднанню зусиль різних громадських організацій учасників АТО на цьому шляху.

У роботі конференції прийняли участь представники:

 ГО “Спілка ветеранів АТО”

ГС “Національне об`єднання ветеранів АТО”

ГО “Всеукраїнське об`єднання учасників АТО”

ГО “Всеукраїнський союз ветеранів АТО” – представники з трьох областей

ГО “Антикоррупційний блок учасників АТО”

ГО “Всеукраїнський союз учасників АТО правоохоронних органів”

ГО “Київська міська спілка ветеранів АТО”

ГО “Спілка добровольців Прикарпаття”

ГО “Вільному Воля”

ГО “Івано-Франківське обласне об`єднання інвалідів та учасників АТО”

ГО “Івано-Франківська асоціація воїнів АТО”

ГО “Об`єднання інвалідів-ветеранів АТО “НЕЗЛАМНІ”

ГО “Cоюз ветеранів АТО м. Львів”

БО “Допомога ветеранам АТО”, взагалі – 15 організацій з різних куточків України.

Захід урочисто відкрила голова Харківської обласної державної адміністрації Світлична Юлія, підкресливши, що реальна допомога ветеранам АТОє одним із ключових пріоритетів для обласної влади і в регіоні вже розроблені та діють алгоритми співробітництва з громадськими організаціями учасників АТО.

Учасники АТО з різних регіонів ділилися власним досвідом реалізації проектів у будівництві житла, розробленні принципів результативної взаємодії організацій учасників АТО, поглядами на розвиток громадського суспільства воїнів – захисників України у майбутньому.

За результатами конференції членами ГО “Спілка ветеранів АТО” було прийнято рішення приєднатися у якості члена-організації до громадської спілки “Національне об`єднання ветеранів АТО”.

Також було прийнято рішення звернутися до органів влади та Верховної Ради з проханнями розглянути можливість прийняття програми розмитнення автівок віком більше ніж 5 років для учасників АТО за тими положеннями, які зараз діють у державі до кінця 2017 року.

ГО “Спілка ветеранів АТО”, ГС “Національне обєднання ветеранів АТО” закликає приєднатися усі громадські організації учасників АТО до реалізації цього проекту, який надаси можливість: нам – тим, хто відстоював незалежність нашої держави, придбати автомобілі за ціною незначно більшою ніж середня у Європі, казні держави наповнитися додатковими надходженнями, в кінцевому рахунку й вирішуючи проблему нашого працевлаштування.

Дякуємо всім тим, хто прийняв участь у роботі конференції!