“Ігри героїв” у Харкові

09.06

Сьогодні, 09 червня у Харкові на площі Свободи відбувся черговий етап  змагань з кросфіту в рамках Всеукраїнських змагань «Ігри героїв».

У змаганнях брали участь вісім учасників АТО ХОГО “Спілка ветеранів АТО”, 16 ветеранів АТО — спортсменів з різних міст України (Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Миколаїв та інші), які  під час виконання службових обов’язків зазнали важких поранень, повернулися в спортивній стрій та показали приклад сили, витривалості та жаги до перемоги. Крім них у змаганні брали участь учасники АТО з різних спортивних клубів та громадських обєднань нашого міста.

DSCN6540 DSCN6709

Перед початком змагань пролунав гімн України.

DSCN6421 DSCN6422

Учасники АТО з ХОГО “Спілка ветеранів АТО” отримали перемоги:
Артем Турчінов (НАНГУ) став переможцем зайнявши перше місце, Кіяшко Сергій НГУ в/ч 3005 друге місце та Сіліч Іван ( НАНГУ) третє місце.

IMG_9560 IMG_9555 IMG_9553

Вітаємо переможців та учасників змагань, а також всіх тих, хто прийшов підтримати наших побратимів.

Представниками  ХОГО “Спілка ветеранів АТО” було передано подяки Адміністрації та працівникам Української мережі фітнес клубів “Малібу”,  ГО “Астерікс”, Ібрагімовій Анжеліці, Керівникам ТРЦ “Французький бульвар” за вагомий внесок у підтримці військовослужбовців у скрутний для нашої Батьківщини час, за не байдужічть до долі інших людей та до майбутнього нашої країни.

IMG_9543 DSCN6711 IMG_20180609_131354

Управління ХОГО “Спілка ветеранів АТО” висловлює слова вдячності ректору НАНГУ , Генерал-майору Соколовському С.А. за виховання воїнів – спортсменів, які приймали участь у змаганнях “Ігри героїв”.

Своїм прикладом ми надихаємо земляків до здорового способу життя до нових перемог.

Слава Україні!