ІІ Міжнародний волонтерський та ветеранський форум “Там, де ми – там Україна”

23.08

Сьогодні, 23 серпня 2019 року, у День Державного Прапору, в Києві, у Мистецькому Арсеналі, відбувся II міжнародний волонтерський та ветеранський форум “Там, де ми – там Україна”.

Захід був урочисто відкритий о 10.00 за участю президента України В.О.Зеленського, представників зарубіжних посольств, ветеранських організацій.

У своїй промові на відкриття форуму президент наголосив про необхідність існування в державі дієвого та ефективного міністерства у справах ветеранів та подальшу співпрацю органів влади з обєднаннями ветеранів у цьому напрямку.

Далі відбулася панельна дискусія “Чесна розмова з владою”, участь у якій прийняли секретар Ради національної безпеки та оборони Данілюк О.О., міністр у справах ветеранів Фріз І.В., міністр охорони здоровя Супрун У.Д. та голова громадської ради при міністерстві ветеранів Шатровський Д.О. Багато питань – у тому разі і не дуже зручних для представників влади від атовців під час панельної дискусії відносилося до реформування сектору охорони здоровя – та тим нововведенням, що найближчим часом нас при цьому очікують. Пані міністр Уляна Супрун майже на усі питання – у тому разі і на ліквідування МСЕК, змогла дати обгрунтовані відповіді та переконати присутніх у тому, що ця реформа крокує у вірному напрямку.

У подальшому на протязі дня відбулися ще три панельні дискусії:

1) ” Від риби до вудки”: соціальна адаптація ветеранів

2) ІТ-технології для забезпечення потреб ветеранів. Платформа Е-ветеран.

3) Альтернативні види реабілітації.

Відмітимо відмінний організаційний рівень проведення форуму, професійну підготовку ведучих дискусій, на жаль на заході не зміг прийняти участь у минулому голова Ради волонтерів при міністерстві оборони України, а зараз голова фракції “Слуга народу” у ВР Давід Арахамія.

IMG-20190823-WA0002 IMG-20190823-WA0001

Висловлюємо окрему подяку організаторам форуму – міністерству у справах ветеранів України та БФ “Повернись живим”.