Інформація щодо термінів та порядку оформлення земельних ділянок учасниками АТО

06.06

У зв’язку з великою кількістю запитань щодо термінів оформлення земельних ділянок учасниками АТО, ГО “Спілка ветеранів АТО” надає офіційний звіт та відповідь на найпоширеніші питання:

Процедура оформлення відповідних документів на отримання у приватну власність земельних ділянок для учасників АТО на жаль зараз сповільнилася внаслідок великої кількості заяв що знаходяться у роботі в районних та обласному управлінні ДержГеоКадастру. На цей час опрацьовується близько 2 300 заяв від учасників АТО та членів сімей загиблих – це при тому, що до цього, на протязі двох попередніх років вже було оформлено та передано у власність біля трьох тисяч земельних ділянок для патріотів – учасників війни за незалежність нашої держави.
Крім того, з нового 2017 року у ДержГеоКадастрі  дещо змінився порядок оформлення відповідної документації відносно ділянок які йдуть за розподілом, що теж сповільнило процедуру оформлення.

На цей час, виходячи з того об’єму заяв, які вже знаходяться у обробці, та тих, які тільки запускаються, в середньому час оформлення документів (від подання заяви до отримання наказу на передачу у власність) складає приблизно 9 місяців.

Прохання з порозумінням підходити до тієї великої роботи, яку здійснюють працівники ДержГеоКадастру та наші активісти.

Приблизні строки закінчення оформлення документів на земельні ділянки:

Малинівка – приблизно1,5 мясяця

Шпаківка – приблизно 2 місяці

Верхній Салтів – біля 2,5 місяців

Ст Салтів – близько 3 місяців

Ізюмський р-н ОСГ – 1 місяць

ВеликоБурлуцький р-н ОСГ – біля 1 місяця

Красноградський р-н ОСГ – близько 1,5 місяця

Балаклійський р-н ОСГ – 2 місяці