IV Всеукраїнський Форум «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО»

15.03

В приміщенні освітнього хабу SPALAH (м. Харків, вул. Дівоча,6) 23 березня 2017 року о 17:00 відбудеться IV Всеукраїнський форум «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО».

З демобілізації, війни та останнього пострілу нове життя тільки починається. Що робити колишнім воїнам? Як адаптуватися до мирного життя?

Проект «Воїну-гідна праця» ГО «Центр зайнятості Вільних людей» запрошує учасників АТО на IV Всеукраїнський Форум «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО», на якому презентуватимуть успішні історії ветеранів АТО, які повернулися з війни і соціалізувалися через працевлаштування, відкриття власної справи, реалізацію соціальних проектів. Колишні воїни відверто ділитимуться рецептами свого успіху, розповідатимуть про труднощі, які вдалось подолати та даватимуть корисні поради. Історії перемог, які вражають та надихають.

Окрім того, учасники АТО та члени їх сімей зможуть отримати консультації та актуальні вакансії щодо працевлаштування, відкриття власної справи, юридичні та психологічні консультації.

Реєстрація на захід: goo.gl/7hP2SL

Посилання на подію у фейсбуці: https://www.facebook.com/events/1738393573138666/

Інформаційна кампанія «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО» у м. Харків реалізується в рамках діяльності громадської організації «Центр зайнятості Вільних людей» за  підтримки Української ініціативи зміцнення громадянської довіри UCBI.

Screenshot_3