Кегичівський район: атовці у мирному житті

20.04
В рамках  перевірки взаємодії та удосконалення комунікацій органів державної влади, органів місцевого самоврядування з громадськими інститутами, організаціями учасників АТО в Харківській області представники ГО “Спілка ветеранів АТО” разом із представниками громадської ради при ХОДА 18 квітня 2018 року відвідали Кегичівський район.
4
Під час зустрічі почесного голови ГО “Спілка ветеранів АТО” Сергієва О.С. з керівництвом районної державної адміністрації обговорювалися найбільш актуальні сьогоденні питання для учасників АТО: проведення  патріотичного виховання у навчальних закладах із залученням бійців, проблематика вступу дітей учасників АТО області у виші, також виділення  матеріальної допомоги.
Окремо із головою Кегичівської районної державної адміністрації Гончаровим Романом Анатолійовичем у розмові ставилися наголоси щодо необхідності контролю над наданням на відповідному рівні учасникам АТО та членам їх сімей умов для належного оздоровлення, санаторно-курортного лікування та психологічної реабілітації. У сільських районах ці питання стоять на першому плані – адже на відміну від великих міст, рівень медичного забезпечення учасників АТО, що мешкають неподалік від Харкова, не завжди на належному рівні.
   За даними департаменту Соціального захисту населення у Кегичівському районі на квітень місяць 2018 року:
Учасників бойових дій – 134 чоловік.
Інвалідів війни – 3 чоловіка (3 групи).
Загиблих у зоні АТО – 2 чоловіка (3 чоловіка мають статус “член сім’ї загиблого” )