Консультації у сфері медичної допомоги та лікування

help icon Послуга доступна Онлайн, по Всій Україні
онлайн - реєстрація
image not found
humans

Зараз звільнення із ЗСУ, інших військових підрозділів можливе переважно тільки за наявністю серйозних поранень та захворювань.

Ветерани російсько-української війни та члени їх родин заслуговують на доступ до якісної медичної допомоги та спеціалізованого лікування. Наша організація надає консультаційні послуги, які допомагають ветеранам та їхнім родинам розумітись у складній системі охорони здоров`я, забезпечуючи інформаційну підтримку та сприяння у вирішенні медичних питань.Ось основні напрямки, у яких ми можемо надати допомогу:  1. Інформація про доступні пільги: Детальне інформування ветеранів та їх родин про соціальні пільги, компенсації та виплати, на які вони можуть претендувати згідно з чинним законодавством України.
  2. Допомога у оформленні документів: Консультації та практична допомога у зборі необхідних документів для оформлення соціальних пільг, включаючи пенсії, допомогу на лікування, реабілітацію, житлові субсидії тощо.
  3. Взаємодія з державними установами: Надання допомоги ветеранам та їх родинам у взаємодії з державними соціальними службами, пенсійними фондами, місцевою владою для вирішення питань, пов’язаних з отриманням пільг.
  4. Адаптація до цивільного життя: Консультування та підтримка у вирішенні питань адаптації ветеранів до цивільного життя, в тому числі забезпечення доступу до освіти, професійної перепідготовки, зайнятості та соціальної інтеграції.
  5. Соціальна адаптація сімей: Консультації з питань соціальної інтеграції та адаптації для сімей ветеранів, сприяння у вирішенні побутових, освітніх та виховних питань.


Наша мета - забезпечити ветеранам та їхнім родинам доступ до всієї необхідної інформації та підтримки для ефективного вирішення їх соціальних та побутових питань. Ми прагнемо допомогти кожному отримати заслужені пільги та послуги, щоб полегшити їхнє повернення до мирного життя і забезпечити їх соціальну захищеність.У випадку виникнення питань, будь ласка, зверніться зателефоном: 066-734-72-07.