Координаційна рада з представниками Харківської обласної державної адміністрації

15.06

15 червня 2015 року керівництво ГО “Спілка ветеранів АТО” провело координаційну раду з представниками Харківської обласної державної адміністрації з приводу впровадження програми оздоровлення для учасників АТО.

Склалася парадоксальна ситуація: є рішення Харківської обласної ради від 09.04.2015 року № 1209-VI щодо виділення бюджетних коштів у сумі 2 млн. грн на оздоровлення демобілізованих. Але згідно ньому більшість з учасників АТО не підпадає під дію цього рішення!  – тому що встановлений цім рішенням порядок практично охоплює лише категорію  бійців, демобілізованих з лав Збройних сил України (ЗСУ).

Фактично значна кількість воїнів, які прийняли участь у проведенні АТО (наприклад особовий склад підрозділів Національної Гвардії України, батальйонів МВС, прикордонної служби) були залучені не по мобілізації. Крім того, певна кількість бійців ЗСУ продовжують службу, продовжити контракт – й знову, згідно вищезазначеного рішення, вони не мають змогу скористатися можливістю оздоровлення.

За поданням ГО “Спілка ветеранів АТО” на найближчому засіданні Харківської обласної ради буде винесено питання: “зміни до порядку використання коштів обласного бюджету на проведення відпочинку звільнених у запас (демобілізованих) військовослужбовців, які брали участь в АТО, у санаторних закладах Харківської області, що затверджений рішенням  Харківської обласної ради від 09.04.2015 року № 1209-VI, та буде  розглянуто можливість відпочинку всіх осіб, які приймали безпосередню участь в АТО”.

Порядок отримання учасниками АТО можливості скористатися програмою оздоровлення буде викладено на днях на нашому сайті.