КОЗАЦЬКИЙ ДУБ: ВШАНУВАННЯ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ

05.06

4 червня 2024 року команда ГО «Спілка ветеранів АТО» зустрілась із представниками Північно-Східного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства.

Метою зустрічі було обговорення пропозиції ГО «Спілка ветеранів АТО» щодо започаткування традиції висадження багаторічних насаджень (дерев) в пам’ять про загиблих захисників та захисниць України у визначних місцях Харківської області. Ця ініціатива має на меті вшанування пам’яті українських героїв, які віддали своє життя за Україну, та символізування духу українського воїнства, яке і до сьогодні бореться з російським окупантом.

Голова ГО «Спілка ветеранів АТО» Юрій Даніленко зазначив: «Ми хочемо створити живу пам’ять про наших героїв, щоб кожен, хто приходить до цих місць, пам’ятав про їхню жертовність і відданість Україні. Висадження дерев – це символ життя, яке продовжується завдяки їхній мужності та самопожертві.»

«Ми розуміємо важливість цієї ініціативи і готові надати всю необхідну допомогу в її реалізації. Спільними зусиллями ми зможемо створити пам’ятні місця, які будуть нагадувати про героїзм українських воїнів», – підкреслив заступник начальника Північно-Східного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Олександр Лисенко.

Спільні зусилля обох сторін сприятимуть зміцненню національної пам’яті та вшануванню тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність країни.