Кращі торгові точки в Дніпрі отримають вдови загиблих учасників АТО, – Філатов

01.09

Керівник Дніпра Борис Філатов прийняв рішення роздати вдовам загиблих учасників АТО кращі торгові місця в місті (про це він написав на своїй сторінці в Facebook)

“Останні дні я писав тільки про знесення. Незаконних МАФів, стихійних ринків, наливайок, які споюють наших земляків. У відповідь люди надсилали адреси, фотографії та прохання про допомогу. З усього міста. Звичайно, може створитися враження, що Борис Альбертович такий собі ексцентрик і популіст, який осідлав “блукаючий” екскаватор і бігає по місту, впиваючись владою і купаючись в народному схвалення. Однак це не так. Можливо я когось розстрою, але моє суворе переконання, що тільки система зможе перемогти анархію. і тільки процедура, комплексний підхід і невідворотність покарання зможуть навести в місті порядок. Ніякі фейсбучікі, піар і метання по місту на екскаваторі не дадуть результату в довгостроковій перспективі. Я просто клятий, хоча іноді і здаюся простаком “, – написав він.

“Але зараз давайте повернемо розмову трохи в інше русло. Сьогодні річниця Иловайской трагедії. Моя стрічка сповнена болю, а моє серце розривається на шматки. Я знаю як ЦЕ було. За забезпечення виведення наших хлопців з Іловайська я подана рекомендація щодо нагородної зброї, про що вважав за краще мовчати два роки. але сьогодні буде мало слів. Чи не тому, що їх немає. А тому, що за прокльонами, бездонним горем, вимогою покарати винних, ми часом забуваємо про те, що треба йти вперед. Зціпивши зуби, але йти. Тільки вперед. Особливо це стосується чиновників. Бути може, скажу жахливе, але ніякі молебні, панахиди, пафосні промови і навіть медалі з орденами, не допоможуть вдовам, не повернуть батьків сиротам і не вилікують інвалідів “, – зазначив мер Дніпра.

“Наш обов’язок, наш прямий обов’язок дати їм засоби для існування. Чи не відкупитися виділенням землі, якої, насправді, особливо і немає (або вона нічого не коштує, або до неї не проведені комунікації, etc.), а дати гроші. Прості, банальні гроші. Причому багато грошей і краще на багато років вперед “, – підкреслив Філатов.

“А тепер повернуся до МАФів. Невже на планеті Земля ще залишилися наївні товариші, які думають, що за незаконними кіосками, стихійними ринками, Наливайко з паленою горілкою, стоять звичайні і прості люди? Підприємці? Середній клас? Ні, звичайно, є і орендарі , і продавці, і експедитори. Але, як писав Радищев, “чудовисько обло, пустотливо, величезна, стозевно і лаяй”. Це і чиновники, і депутати, і кримінал, і корумповані правоохоронці. Це величезні гроші. Особливо по нинішніх непростих часів. Я прийняв рішення роздавати ветеранам АТО дозволу на вуличну торгівлю. Їхнім сім’ям, їх вдовам. Як це роблять в США.
Так, як це роблять в США. Ви знаєте, що в Нью-Йорку в Централ-парку і в Вашингтоні біля Білого Дому можуть торгувати тільки ветерани в’єтнамської війни? У них довічна ліцензія на торгівлю. Іменна ліцензія, яка не підлягає передачі третім особам “, – повідомив мер Дніпра.

“Я поки не знаю яку саме процедуру ми придумаємо в Дніпрі. І хто буде мати право на цю торгівлю. І на який термін. Але обов’язково що-небудь придумаємо. А за допомогою учасників бойових дій вже і наведемо в місті порядок з незаконною торгівлею. і ще я знаю точно, що всі вдови наших дніпровських хлопців, які склали голову під іловайськ, згодом отримають найкращі і жирні торгові місця. у самому центрі міста. і нехай роблять з ними, що хочуть. Здають в оренду, наймають персонал, запрошують до себе інвесторів. Це лише те мале, що ми можемо їм зробити, для того, щоб повернути наші борги … Дніпровська мерія вже звернулася за допомогою до американських фахівців “, – резюмував Філатов.