Круглий стол “Підсумки проведення в Харківській області Всеукраїнської Декади зайнятості для демобілізованих учасників АТО та інвалідів”

27.12
На минулому тижні у приміщенні Харківського обласного центру зайнятості відбувся круглий стол “Підсумки проведення в Харківській області Всеукраїнської Декади зайнятості для демобілізованих учасників АТО та інвалідів”. На заході були присутні представники ГО “Спілка ветеранів АТО”, інших громадських та волонтерських об`єднань.
Під час засідання, яке пройшло під керівництвом заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Черняка Михайла Євгеновича, були заслухані звіти від різних департаментів обладміністрації, які безпосередньо відповідають за роботу з учасниками АТО на цьому напрямку.
У підсумку: одним з найцікавіших проектів, які вже підтвердили свою життєздатність, та у найближчий час будуть втілені на практиці, стала програма з навчання ІТ-спеціальностей учасників АТО. Вона була розроблена та здійснена завдяки Департаменту конкурентноспроможності Харківської обладміністрації (та особисто заст. директора департамента Ткачову Денису Станіславовичу) і ІТ-ХАБу на базі ХНУРЕ (особиста подяка Євгену Сакалу!)
Сподіваємось у найближчі місяці стартує навчання другої групи учасників АТО – майбутнії ІТ-шників.
Також повинні відмітити великий об`єм праці, скерованої на належне забезпечення гарантованих законами України прав та потреб учасників АТО, проведений Департаментом соціального захисту населення, окремо його голові – Юрію Івановичу Шпарагі, який завжди знаходить час та можливість вислухати проблеми учасників АТО та прийти їм на допомогу. Сподіваємось, що проблема з забезпеченням “безхатченків” – учасників АТО житлом у гуртожитках, також найближчим часом буде розв`язана.
DSC03416 DSC03438 DSC03409