КУРС «САМОДОПОМОГА ПЛЮС» ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ 

26.02

В рамках проєкту «Реінтеграція Ветеранів: Слобожанщина» 23 лютого 2024 року відбувся другий психологічний тренінг для ветеранів в межах курсу «Самодопомога плюс».

Ветерани змогли обговорити між собою власні переживання, а також розказати що саме їм допомагає боротися зі стресом. Фасилітатори заходу – які й самі є ветеранами,  показали декілька вправ, завдяки яким можна позбутися важких думок та почуттів.

«Курс “Самодопомога плюс” добрий тим, що проводиться ветеранами для ветеранів,а це є важливим кроком у підтримці та реінтеграції військових. Досвід від однодумців створює унікальне середовище, де ветерани можуть відчути взаєморозуміння та підтримку, спільно ділитися власними проблемами та разом знаходити шляхи подолання труднощів. Взаємопорозуміння серед учасників не лише полегшує обговорення особистих переживань, але і створює позитивне середовище для взаємної підтримки.Кожен тут розуміє один і одного, і тому процес реінтеграції стає більш ефективним оскільки ми не тільки виявляємо свої проблеми, але і знаходити конструктивні рішення разом»,- наголосив керівник напрямку медичної допомоги та лікування Юрій Даніленко.

Наш простір відкритий для допомоги ветеранам, членам їх родин, а також членам сімей загиблих та безвісти зниклих військовослужбовців. В рамках проекту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина» ми безкоштовно надаємо психологічну допомогу та підтримку.