Лист Всесвятійшому Патріарху Варфоломію

24.05

ХОГО “Спілка ветеранів АТО” долучилася до всеукраїнського звернення на адресу Всесвятійшого Патріарха Варфоломія стосовно надання Україні Томосу про автокефалію Української Помісної Православної Церкви.

 

Ваша Всесвятосте!

Від імені ХОГО «Спілки ветеранів АТО» звертаємося до Вас з проханням підтримати бажання мільйонів українців, що зафіксовано в наданих Вам документах від українських церков та української влади щодо Томосу про автокефалію. Нам, представникам громадянського суспільства, які усвідомлюють свою відповідальність за майбутнє своєї країни, важливо знати, що розкол в суспільстві, розкол в церкві буде подоланий завдяки і вашим зусиллям. Ви маєте великий авторитет в світі, що є беззаперечним важелем впливу на громадську думку, на політиків, на церковних діячів в питаннях віри, і не тільки. Ваше слово, яке спиратиметься на рішення Святого і Священного Синоду Константинопольського патріархату, має стати вирішальним у єднанні православних віруючих в Україні. Надання Томосу українській помісній церкві – це масштабний миротворчий крок, який позитивно змінить хід історії, продемонструє вірність Христовій заповіді, щоб ми всі були одно.

З вірою у мудре рішення Церкви-Матері щодо української православної пастви,

Голова ради ХОГО “Спілка ветеранів АТО”                                                                           М. С. Сапелкін

New Document(26)_3