“Мамо, я живий!” – мати воїна АТО отримала смс-послання від загиблого сина

06.09

46-річна Ольга Погребняк досі не вірить у своє щастя. Називає це не інакше, як дивом.

Жінка поодинці піднімає двох синів – 22-річного Олексія та семирічного Микиту. Влітку 2014року Олексій потайки пішов добровольцем на війну. Коли жінка повернулася з роботи, на столі побачила лише записку. За кілька місяців жінка отримала похоронку.

«25 серпня 2014 року він востаннє телефонував, а 28 серпня повідомили, що сина Олексія у мене більше немає. Звичайно, спочатку повірила офіційним паперам, але потім, коли тіло не віддали, почала сумніватися. Далі були довгі місяці поневірянь і пошуків, оббивання порогів високих кабінетів, «нишпорення» по різних сайтах. Материнське серце відмовлялося вірити, що сина немає. Якби не Микита, молодший син, не знаю, чи впоралась я б з цим безмежним горем. Я йому про загибель Олексія розповіла, але не відразу, дуже турбувалася, як він сприйме.» – витираючи сльози розповідає Ольга.

Диво сталося в травні 2015 року, коли з невідомого номера Ользі прийшла sms: «Мама, я живий».

«Хотілося плакати від радості, проте подумала, що це можуть бути шахраї, які повідомляють, що людина в полоні і потім тягнуть з жертви гроші.» – говорить Ольга.

Правоохоронці визначили, що жінці прийшло повідомлення з Донецької області, і додали, що, швидше за все, це шахраї, тому що Олексій загинув і його немає в списках полонених і зниклих без вести.

5 серпня 2015 року, коли вже підходила річниця, як сина оголосили загиблим, Ользі наснився кущ калини: яскравий і великий. Калина символізує материнство і уособлює будинок, батьків, все рідне. «Може, це якийсь знак від мого Олексія…?» – написала Ольга на своїй сторінці в соцмережах.

А на наступний день Олексій повернувся! Виявилося, що він весь цей час був в полоні, а то sms дійсно було від нього.

Дорогі жінки! Люблячі матері і дружини! Не залишайте надії, вірте і чекайте Ваших синів та чоловіків.

x-fba65e3b