Мінсоцполітики відмовило учасникам АТО в оформленні земельних ділянок

15.12

15.12.2017 у приміщенні Головного Управління ДержГеокадастру України в м. Києві відбулася узгоджувальна нарада стосовно прийняття змін щодо Постанови №413 Кабінетом Міністрів України, якою регулюється оформлення земельних ділянок для учасників АТО.

щдшпамч

Нажаль, представник Міністерства соціальної політики України, начальник управління у справах ветеранів та учасників АТО ТАРАСОВА ОЛЕКСАНДРА СТАНІСЛАВІВНА – та людина, яка повинна відстоювати інтереси учасників АТО, намагання ветеранів війни за Незалежність України розблокувати видачу земельних ділянок цій категорії фактично протиставила себе, та ту державну установу, в якій вона працює.

Протягом цього року практично повністю зупинилось виділення земельних ділянок учасникам АТО внаслідок прийняття постанови №413 Кабінету Міністрів України від 07.06.2017 року.

За ініціативи громадських організацій учасників АТО, у тому числі і за допомогою ГО «Спілка ветеранів АТО» протягом півроку (з вересня 2017 року) розроблювалися та погоджувалися зміни до цієї постанови у відповідних міністерствах.

шгпа

На цей час усі міністерства вже погодили ці зміни і учасники АТО, за умовами погодження цих змін міністерством соціальної політики, мали б змогу найближчим часом відновити оформлення земельних ділянок.

Нагадаємо, що тільки у Харківській області близько 500 учасників АТО не можуть до оформити свої земельні ділянки в результаті дій постанови №413 КабМіну від 07.06.2017 року.

Начальник управління у справах ветеранів та учасників АТО Тарасова О.С. запізнилася на цю нараду більше ніж на годину. Приїхавши, відмовилася врахувати зміни до цієї постанови запропоновані Держгеокадастром  України, громадськими об’єднаннями  учасників АТО України та підтриману усіма іншими міністерствами.

зып viber image

В результаті дій однієї людини десятки тисяч учасників АТО по всій країні і далі не будуть мати змогу оформити земельні ділянки.