Мітінг “5 років війни: Судді забирають землю у воїнів!”

04.06

5 червня 2019 року о 13.30 біля приміщення Харківського господарського суду (Держпром, 8 підїзд) ГО “Спілка ветеранів АТО” разом із представниками інших обєднань атовців з Харківщини будуть проводити суспільний захід – мітінг “5 років війни: Судді забирають землю у воїнів!”.

На цей час у провадженні  суддів Господарського суду Харківської області  Присяжнюка О.О., Жигалкіна І.П., Новікова Н.А., Шатернікова М.І. та Прохорова С.А. знаходяться справи по примусовій передачі у оренду приватним підприємствам близько 400 земельних ділянок, які були вже до цього передані державою у власність учасникам АТО та скасування їхнього права на власність.
Громада учасників війни на Сході звертає увагу керівництва держави, Вищої Кваліфікаційної Комісії Суддів України та усієї небайдужої спільноти громадян, що такі справи зявилися як гриби після дощу у такий величезній кількості саме за останні 3 місяці у період, який визначався політичною нестабільністю в державі під час виборчих перегонів.
Учасники АТО наголошують:
незаконні, рейдерські захоплення землі  у тих, хто її захищав, відстоював незалежність України – зроблені під прикриттям нібито легальних вироків суддів, не залишаться без гідної оцінки.
Харків – це Україна!