Мітинг “Е-тікет – позбавлення ветеранів їхніх законних пільг!” біля харківської міськради

28.12
Запрошуємо усіх ветеранів о 8.45 30 грудня 2020 року під стіни Харківської міськради – приєднатися до мітингу “Е-тікет – позбавлення ветеранів їхніх законних пільг!”, який присвячений намаганню харківської міської ради з 1 січня 2021 року обмежити їх гарантовані законом України “Про статус ветеранів війни та гарантії соціального захисту” права на безоплатний проїзд у міському транспорті.
З 1 січня наступного року міська влада хоче запровадити обов’язковість проїзду у міському транспорті виключно за умовою наявності Е-тікету – незважаючи на чітко прописані у вище зазначеному законі положення, за якими власник посвідчення УБД має право на безоплатний проїзд без жодних додаткових умов.
На жаль, знову міські очільники крокують шляхом протистояння із громадою учасників російсько-української війни, і пряме порушення законів України – їм не завада.
Зазначимо, що ГО “Спілка ветеранів АТО” протягом останнього року  неодноразово подавала до суду на ці незаконні рішення міської ради – отримуючи від суддів (які знаходяться зараз під слідством за підозрою у корупції) відмови у порушення справи та чергові відписки та затягування розгляду справи по суті.
Запрошуємо доєднатися до нашої акції усіх атовців, навіть тих, для кого  особисто питання проїзду у міському транспорті не важливе – у цей час  ветеранській спільноті Слобожанщини потрібна ваша допомога!
Слава Україні!