“Мрії про Україну 2019”

08.06

Керуючись гаслом: «Захистили ззовні – розбудуємо зсередини», учасники АТО глибоко переконані, що маючи високий авторитет серед населення, особливо серед молоді, зобов’язані скерувати свої зусилля для формування суспільства з хорошою ерудицією та глибоким мисленням.

Головною метою проекту «Мрії про Україну» є привернення уваги до подій на Сході України, формування активної громадської позиції, виховання у підростаючого покоління любові до України, патріотично-національної свідомості,  бажанням створювати сильну, вільну і незалежну Державу.

З 2015 року учасники АТО активно проводять уроки мужності у школах. По-перше, щоб висловити подяку за малюнки та розповісти наскільки це було важливо. А по-друге, розповісти що відбувається, хто такі ЗСУ і які їх функції, поговорити про Батьківщину та чому її потрібно захищати.

Під час спілкування школярі неодноразово питали: а що вони можуть зробити у боротьби з ворогом, який їх може бути внесок?

Було прийнято рішення проводити конкурс, а книгу – як результат конкурсу, направляти до воїнів та бібліотек навчальних закладів. Протягом 3-х років ми успішно провели 3 конкурси, результатом яких став друк 3-х книжок.

У 2019 році проводимо конкурс «Мрії про Україну – 2019» за підтримки Українського культурного фонду. До кінця червня є час долучитися до конкурсу.

Надсилайте вірші на адресу: площа Свободи, 5 (Держпром), 6-й під’їзд, офіс № 25 («Спілка ветеранів АТО») або на пошту svato@i.ua

Заявки на участь прийматимуться до кінця червня.