На Харківщині чиновники не вважають за потрібне вшановувати пам’ять полеглих в АТО

10.06

Черговий прояв неповаги до загиблих героїв російсько-української війни відбувається у м. Барвінкове, що у Харківській області. Міська рада міста відмовляться перейменовувати вул. Московську на честь полеглих воїнів АТО, мотивуючи це тим, що воїни “не внесли внесли вагомий вклад у боротьбу за незалежність України”.

Нещодавно представники громадськості звернулися до Барвінківської міської ради з пропозицією змінити назву вул. Московської на честь одного з трьох уродженців цього населеного пункту. Кобицький Сергій, Лінивенко Юрій та Солодовнік Євген – уродженці Барвінкового, які поклали свої життя за незалежність України. Проте у відповіді на звернення, яку підписав міський голова від Олександр Бало (Блок Світличної “Разом”), говориться про неможливість такого рішення. Чиновники вважають, що ніякої війни не існує, а хлопці не “здійснили героїчного вчинку в ім’я Батьківщини”.

Така неповага до загиблих не має залишатися без уваги суспільства. Непоодинокі спроби чиновників нівелювати героїчний статус загиблих героїв російсько-української війни не мають стати тенденцією. Розголос!