На Харківщині для демобілізованих та учасників АТО було проведено місячник “Дні здоров’я”

06.07

Під час місячника «Дні здоров’я» додатковими медичними оглядами охоплено 3 180 осіб або 60% від загальної кількості демобілізованих, у тому числі 1 355 (43,3%) – в районах області і 1 825 осіб (82,9%) – в місті Харкові», – повідомив .

Окрім того, головний лікар обласного госпіталю ветеранів війни Юрій Федченко повідомив, що за результатами медичних оглядів на лікування до стаціонару направили 174 участника АТО, амбулаторну допомогу надали 668-м, 17 бійцям провели зубне протезування, в санаторних закладах оздоровлено 15 учасників АТО, ще 260-м видані санаторно-курортні довідки.

Окрім місячника «Дні здоров’я», Департаментом охорони здоров’я ХОДА з березня цього року організовувалися виїзди поліпрофесійних бригад у 28 районів області. Медики оглянули 460 учасників АТО.

«Під час огляду фахівцями надавалась лікувально-консультативна допомога демобілізованим, визначалась індивідуально для кожного потреба в амбулаторному та стаціонарному лікуванні, у тому числі – в закладах охорони здоров’я третинного рівня надання медичної допомоги. Особлива увага приділялася психологічній реабілітації цього контингенту пацієнтів», – зазначив Юрій Федченко.