На Харківщині стартував третій етап програми підтримки малого бізнесу для учасників АТО

06.07

Метою програми «Новий відлік» є допомога у створенні і розвитку свого бізнесу учасникам АТО і їх сім’ям.

За два роки існування проекту  проведено комплексні бізнес-курси, де учасники АТО отримали допомогу та поради від представників місцевого бізнесу, бухгалтерські та правові консультації. Після захисту бізнес-планів близько 150 випускників «Нового відліку» отримали фінансування для початку або відновлення власної справи, створивши робочі місця для себе і своїх сімей.

thumb-newsDocument-564x376-8943

Президент «Асоціації приватних роботодавців» Олександр Чумак розповів, що третій – харківський – етап програми буде реалізовано протягом 6 місяців. Його особливість полягає в тому, що він є частиною «Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Харківській області на 2016-2020 роки» (програму було прийнято у вересні минулого року). У цьому році, за словами організаторів, гранти учасникам на проекти надаватися не будуть, їх замінить пільгове кредитування і безвідсоткові позики.

Програма навчання містить інформаційні модулі, дискусії, роботу в міні-групах, бізнес-кейси, юридичні та бухгалтерські консультації.

Таким чином, учасники проекту отримають:

– повний бізнес-курс, практичні знання, які допоможуть у запуску свого бізнесу від ідеї до її реалізації;

– професійну допомогу в написанні бізнес-плану;

– можливість презентувати готовий бізнес-план потенційним інвесторам і пошук пільгового кредитування;

– можливість знаходиться в бізнес-середовищі, обмін досвідом з учасниками подібних проектів.

Фінальний конкурс бізнес-планів відбудеться в кінці вересня. У результаті комісія обере не менш ніж 10 осіб, які отримають пільгове кредитування.

Програма підтримки малого бізнесу та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) «Новий відлік» реалізується за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном (097) 93-88-77-2 – Ірина Пелипко, PR-менеджер проекту.