На Харківщині зустріли військовослужбовців 54-ї ОМБР

18.06

15 липня 2018 року у пгт Башкирівці Чугуєвського району відбулися урочистості з нагоди повернення 54 ОМБр на ротацію після виконання бойових завдань в районі проведення Операції Об’єднаних сил.

На заході були присутні: Заступник голови ХОДА Скакун Олександр Євгенійович, голова Чугуївської РДА Шошин Миколо Миколайович,Єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, радник голови ХОДА Сергієв Олександр Сергійович, інші представники державних служб та органів місцевого самоврядування, які  привітали військових, подякувавши за службу, завдяки якій Слобожанщина сьогодні є мирним та стабільним регіоном .
54-та окрема механізована бригада була сформована у грудні 2014 року. В зоні проведення АТО на території Донецької та Луганської областей підрозділи бригади виконували бойові завдання в районі таких населених пунктів як Попасне, Луганське, Троїцьке, Новолуганське , в районі Світлодарської Дуги.

За проявлену мужність та героїзм 206 військовослужбовців частини нагороджені державними нагородами, 287 – відзнаками Міністра Оборони України та Начальника Генерального штабу. Командиру 3 роти 1 механізованого батальйону лейтенанту Микиті Яровому посмертно присвоєно звання Героя України.