На реалізацію обласної програми «Програма надання підтримки учасникам Антитерористичної операції та операції об’єднаних сил для будівництва житла в Харківській області» передбачено спрямувати з обласного бюджету 110 млн. грн. за період з 2022-2025 роки

25.11

Сьогодні, 25 листопада під час засідання сесії Харківської облради затвердили Обласну програму «Програма надання підтримки учасникам Антитерористичної операції та операції об’єднаних сил для будівництва житла в Харківській області».

На реалізацію Програми передбачено спрямувати з обласного бюджету 110 млн. грн. за весь період – з 2022 по 2025 рр.

 «На сьогодні за остаточною чергою було погоджено 116 претендентів з 2200 заявок, – зазначив заступник голови ради Харківської обласної громадської організації «Спілка ветеранів АТО» Юрій Корсунов. – Цього року 51 людина отримала квартиру, з них 18 осіб – за останнім списком, погодженим відповідною комісією. Ще 98 осіб залишаються погодженими претендентами, їх заявки буде опрацьовано наступного року. Усі ті, хто були записані, реалізують своє бажання або відмовляться, адже таке також буває з різних причин: у когось коштів немає або отримує житло за іншими державними програмами. Після цього буде знову збиратися комісія, й обиратимуться претенденти на наступний термін реалізації програми».

Обласна програма «Програма надання підтримки учасникам Антитерористичної операції та операції об’єднаних сил для будівництва житла в Харківській області на 2022 – 2025 роки» відбувається наступним чином: 40% компенсації за новобудову виділяється з обласного бюджету, а 60% становлять кошти учасників Програми.

«Критерії програми дають право учасникам АТО/ООС поліпшити свої житлові умови, якщо учасник АТО/ООС перебуває на квартирній черзі або є особою з інвалідністю внаслідок бойових дій на Сході України, або представляє багатодітну родину, то він іде поза чергою. За нашим списком з 116 осіб 92 є поза черговиками», – пояснив Юрій Корсунов.

В кого є бажання поліпшити житлові умови та придбати жило ви можете звернутись за адресою:

м. Харків, вул. Свободи, 5, Держпром, 6-й під’їзд, 1-й поверх, оф.19, з пн. – пт. з 11.00 -16.00.