НА ЗАХИСТІ ПРАВ ВЕТЕРАНІВ: РІШЕННЯ ТА ВИКЛИКИ

06.07

4 червня 2024 року відбулася нарада, учасниками якої були заступник міністра Міністерства у справах ветеранів Руслан Приходько, заступник начальника Харківської обласної військової адміністрації Віта Ковальська, очільники районних військових адміністрацій, громади та представники ветеранських об’єднань Харківської області.

Заступник міністра відповів на найактуальніші питання, що турбують ветеранів:

створення у Харкові ветеранського хабу, вирішення проблем із лікуванням та ендопротезуванням ветеранів-інвалідів та інші.

Окремо підіймалася проблематика безоплатного проїзду ветеранів у міському транспорті Харкова. 

Також на нараді було обговорено питання незаконного тиску з боку правоохоронних органів щодо  голови Ізюмського відокремленого підрозділу ГО “Спілка ветеранів АТО” Романа Кабашного.

Ветерани звернулися до обласної адміністрації та Міністерства у справах ветеранів із закликом до  розгляду цієї ситуації та забезпечення справедливості.

«Ситуації з переслідуванням ветеранів, які зараз все частіше обговорює суспільство –  зокрема Романа Кабашного, свідчить про глибокі проблеми, з якими зіткнулися ветерани в Україні. Вони, хто ризикував своїм життям заради країни, стають жертвами несправедливих переслідувань і зловживань з боку правоохоронних органів. Ці випадки стають причиною серйозних занепокоєнь в ветеранській спільноті, яка настоює на захисті своїх прав і належного ставлення. Ветерани розчаровані тим, що, замість визнання і підтримки, вони стикаються з проблемами та утисками. Ще більше ця ситуація показова в розрізі того, що працівники МВС та прокуратури мають  бронь від мобілізації. Ця проблема є надзвичайно актуальною, і ветерани очікують від влади рішучих дій для припинення подібних випадків і забезпечення справедливого ставлення до кожного захисника України», – підкреслив голова ГО «Спілка ветеранів АТО» Юрій Даніленко.

Лише за активної підтримки та конкретних кроків з боку уряду можна забезпечити справедливість та захист прав ветеранів у сучасному українському суспільстві!