Начальником Управління у справах учасників АТО МВС України призначено Василя Мельника

28.12
Василь Мельник з сьогоднішнього дня призначений начальником новоствореного Управління у справах учасників АТО МВС України – про це написав міністр МВС Арсен Аваков у своєму блозі.
“Навіть сухі формулювання казенної довідки розповідають дуже багато: 48 років, учасник АТО, боєць батальйону особливого призначення” Київ-2 “, переніс важке поранення, нагороджений медаллю” Захисник Вітчизни “за особисту мужність і відвагу, проявлені при захисті України, та нагородним пістолетом. Майор Національної поліції.
Те, що не потрапляє в особову справу: служив у міліції у Львівській області, коли почався Майдан, звільнився і поїхав до Києва. Як він сам каже: допомагав, чим міг … 18 лютого стояв в оточенні біля готелю Україна … Відразу після перемоги Майдану і почала російської агресії пішов записуватися добровольцем – не хотіли брати через вік. Вступив у батальйон “Київ-2” і, як він каже, отримав подарунок на день народження – 11 серпня приїхав в АТО. Був важко поранений, втратив ногу. Потім – лікування, реабілітація, протезування.
Сьогодні – знову в стрій.
У Положенні про Управління, яке очолив Мельник, написано: реалізація соціально-гуманітарної політики держави щодо учасників АТО і членів сімей загиблих … В умовах війни та економічних складнощів – це складна робота для сильної людини. Тому призначив Василя Мельника. Допомагайте! “