Надання безоплатної юридичної допомоги ветеранам АТО у м. Харкові

20.05

Хлопці, які досі захищають нашу Державу на фронті, найчастіше потребують правової допомоги у мирному житті. Тому фахівці – учасники АТО надають безоплатну правову допомогу, проводять  право просвітницьку роботу та консультують наших захисників.

Вже протягом 5 років громадська організація «Спілка ветеранів АТО»  надає юридичні консультації та допомагає у вирішенні найскладніших питань сім’ям учасників АТО/ООС. В цьому році завдяки Управлінню з соціальних питань Департаменту соціальної політики Харківської міської ради наш проєкт має можливість продовжити та надавати якісну і повноцінну юридичну підтримку, .як індивідуальну так і онлайн консультацію.

Послуги, які надаються учасникам АТО/ООС:

  • надання консультацій і пояснень з юридичних питань, усних і письмових довідок щодо чинного законодавства;
  • оформлення позовних заяв, скарг та інших документів правового характеру;
  • здійснення інтересів учасників АТО/ООС  за їх дорученням у судах та інших державних органах у карних, цивільних, господарських справах і справах про адміністративні правопорушення;
  • здійснення представництва учасників АТО/ООС і захист їхніх прав і законних інтересів у центральних і місцевих органах виконавчої влади і в органах місцевого самоврядування.

Більше  інформації Ви можете отримати на нашому сайті http://svato.kh.ua/ або https://www.facebook.com/svato.kh.ua

Якщо Вам потрібна консультація або адвокатський супровід, звертайтеся до нас за адресою: м. Харків, м-н Свободи, 5. Держпром, 6 під., офіс 25

Телефон 066-734-72-07 або на електрону адресу e-mail: svato@i.ua