Надання юридичної допомоги 

05.03
Вже протягом 2 тижнів членам ГО “Спілка ветеранів АТО” надаються безоплатні юридичні консультації – за умовами попереднього запису. За цей час були надано юридичну допомогу  більше ніж 50 громадянам – як вживу (на прийомах у офісі спілки), та і онлайн – за допомогою відповідних програм та засобів зв’язку.
Маємо відзначити, що левову частку звернень ми отримуємо від діючих військовослужбовців – які звертаються з приводу порушень їхніх прав під час служби. Це відноситься як до підрозділів ЗСУ, так і НГУ, ДПСУ.
На жаль ми спостерігаємо картину чисельних порушень правил надання відпусток, нарахування премій, бойових та виплат за поранення. Також фіксуються перевищення службових обовязків, порядку направлень на лікування та ВЛК.
Найближчим часом ГО “Спілка ветеранів АТО” планує підготувати разом із юристами огляд типових проблем і шляхів їх вирішення – створити своєрідну “дорожню карту” для вирішення найбільш чисельних правових питань. Це допоможе у більшості наявних випадків – приклади правильного подання рапортів, скарг та заяв, разом із порядком їхнього оформлення.
Також у планах передати до командування ЗСУ та Міністерства оборони ці напрацювання, де вони мають бути проаналізовані та зроблені відповідні висновки.
Додатково нагадуємо про роботу цілодобової “Гарячої Лінії” Міністерства оборони України за номером: 0 800 500 442
IMG_4565 signal-2023-03-01-100833