Нагородження дітей – учасників конкурсу дитячих віршів та малюнків “Мрії про Україну”

26.02

В актовій залі Держпрому відбулось нагородження школярів чиї малюнки і вірші потрапили до видання II збірки  “Мрії про Україну”, які були присвячені бійцям АТО.

На вручені були присутні представники ХОГО “Спілка ветеранів АТО”, школярі та вчителі шкіл Харкова.

ьтьт

157 школярів було нагороджено подяками та II збірником  “Мрії про Україну”.  Деякі залюбки читали свої вірші.

Від лица  учасників АТО, Бородай Олег подякував дітям своєю творчістю, а саме читав школярам вірші та співав пісні під гитару.

длдл

З 2015 року ГО« Спілка ветеранів АТО » разом з Департаментом освіти Харківської міської ради проводять конкурс в школах міста Харкова та Харківської області на тему: « Напиши листа солдату ».

Перша збірка “Мрії про Україну” була надрукована у 2016 році і до неї увійшли близько 80 робіт. Була передана воїнам, що несуть службу у зоні антитерористичної операції.

Дякуємо маленьким патріотам за творчій талант та активну громадянську позицію.

Висловлюємо глибоку вдячність за допомогу в реалізації проекту, виданні книги Директору департаменту освіти Харківської міської ради  Деменко О. І., Голові ГО “Харківській клуб “Генерал” Голіку В. І., Голові правління Харківської організації Національної спілки художників України Ковтуну В. І., Голові правління регіонального благодійного фонду “Правопорядок” Шрамку Ю.М. та БФ “Благодійний фонд “Допомога ветеранам АТО”.

Нагадуємо, що вже зараз проводить  третій конкурс “Мрії  про Україну” з 01 лютого 2018 року до 31 квітня 2018 року.