Нагородження переможців конкурсу “Мріїї про Україну 2018”

16.11

Сьогодні, 16.11.2018 року в актовій залі Харківської державної академії дизайну та мистецтв відбулося урочисте нагородження учасників третього конкурсу віршів та малюнків «Мрії про Україну».

В заході приймали участь представники ГО “Спілка ветеранів” АТО разом із методистами, керівниками та вчителями Департаменту освіти Харківської міської ради, 90 учнів шкіл Харкова, 4 творчих колективи, батьки.

Початок свята відкривали народний поліцейський театр оригінального жанру “Діти майбутнього” при головному Управлінні Національної поліції виступом з барабанами.

Пролунав Гімн України. Голова ГО “Спілка ветеранів АТО” Павло Федоров від імені всієї організації привітав всіх присутніх зі святом.

Конкурс започатковано у 2016 році. За цей час було надруковано 3 збірки дитячих віршів «Мрії про Україну», більш ніж 500 віршів було подано на цей конкурс. Більше двох тисяч робіт дитячої творчості були подані для участі в конкурсах з 2016 по 2018 роки. Частина малюнків увійшли, як ілюстрації до збірок першої, другої та третьої частини, а інші були передані на Схід України. Частина тиражу збірок була передана в діючі частини на Сході України: державно-прикордонних, Збройних сил України, Національної Гвардії України, підрозділів Міністерства внутрішніх справ.

В третьому конкурсі збірки «Мрії про України» в загалом прийняли участь 592 малюнки та 201 вірш школярів Харкова з яких 134 вірші та 33 малюнки – ілюстрації були обрані як найкращі.

Дітей роботи яких увійшли до  третьої збірки “Мрії про Україну”  відмітили подяками та екземпляром нової книги.

Також привітати дітей прийшли: солістки театру пісні “Експресія” з піснею “Намалюю тобі зорі”, танцювальна студія “Амадей” центр дитячої та юнацької творчості №2 Новобаварського району з танцем “Україна”, народний поліцейський театр “Діти майбутнього” з постановою “АТО” та учениця ХЗОШ №129 Ангеліна Кущінська з піснею “Велична та могутня Україна”.

Ми хочемо і вважаємо за необхідне підтримати молоді поетичні таланти в їх творчості.
Дякуємо всім хто прийняв участь в підготовці святкування фіналу конкурсу “Мрії про Україну”: жіночій раді ГО “Дружини ветеранів АТО”, керівництву Академії дизайну, керівництву Академії культури, Харківському обласному центру молоді.