НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ АТО ЗНАКАМИ ПОШАНИ

26.12


Відбулося нагородження Знаками пошани Харківської обласної ради «За заслуги перед Харківщиною» учасників АТО, які вже з перших днів повномасштабного вторгнення знову взяли до рук зброю і встали на захист Харківщини.

«Ми вдячні вам за вашу відданість і мужність. Тому сьогодні для нас честь привітати вас та вручити вам ці Знаки пошани», – каже Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко.

Водночас з цим Голова постійної комісії з питань соціальної політики та Голова ГО «Дружини ветеранів АТО» Ольга Лехан також висловила свою подяку ветеранам.

«Дякую за запрошення, і для мене є важливим бути присутньою сьогодні. Я дякую ветеранам за вашу сміливість. Те, що ви з перших днів великої війни стали на захист країни-справжній приклад рішучості та відваги. З нашої сторони ми намагаємося так само забезпечити вам полегшення реінтеграції у цивільне життя. Зараз ми працюємо над збільшенням фінансування у Програмі підтримці ветеранів та ветеранок на 2024 – 2028 роки.»

Депутат Харківської міської ради та заступник Голови ГО «Спілка ветеранів АТО» Юрій Корсунов наголосив на тому,що важливим в цей час є розвиток ветеранського бізнесу та відмітив необхідність подальшого збудування ліній фортифікацій на Харківщині.

«По-перше, розвиток ветеранського бізнесу також може сприяти інтеграції ветеранів у цивільне життя, надаючи їм можливість використовувати їхні навички у підприємництві. По-друге, будівництво ліній фортифікацій на Харківщині спрямоване на підвищення безпеки регіону, що є важливим зараз .В кінцевому рахунку це в свою чергу підвищує безпеку ведення бізнесу підприємцями».

Так само і Депутат Харківської обласної ради та екс-голова ГО «Спілка ветеранів АТО» Анатолій Козловський відмітив позитивний крок у створенні КП “Центру національного супротиву”.

«Зараз це є вкрай необхідним – навчати цивільне населення методам спротиву окупантам, тому ми тільки вітаємо таку ініціативу»

Хочемо додати, що саме спільними діями органів місцевої влади та громадських організацій і потрібно підвищувати рівень обороноздатності країни.