НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ ОНЛАЙН-ЛЕКТОРІЮ «ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА ЩОДО ПІДТРИМКИ ТА ЗАХИСТУ ВЕТЕРАНІВ В УКРАЇНІ ТА ЗА КОРДОНОМ»

10.05

10 травня 2024 року відбулося урочисте нагородження сертифікатами учасників онлайн-лекторію «Державна політика щодо підтримки та захисту ветеранів в Україні та за кордоном», який був частиною проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина», організованого ГО «Спілка ветеранів АТО».

Онлайн-лекторій був ініційований з метою створення більш свідомого суспільства в Україні, яке враховує потреби та інтереси ветеранів. В рамках лекторію також вивчався закордонний досвід у цій галузі, щоб використати найкращі практики для підтримки ветеранів в Україні.

Під час церемонії учасники висловили щиру подяку за організацію і проведення лекторію, а також поділилися своїми пропозиціями щодо покращення подібних заходів у майбутньому. Це дозволить врахувати думки та ідеї учасників для вдосконалення майбутніх програм і проєктів.

Голова ГО «Спілка ветеранів АТО» Юрій Даніленко відзначив важливість таких ініціатив для розвитку спільноти ветеранів, висловив вдячність учасникам за активну участь, а також закликав до подальшої співпраці та підтримки ветеранів. 

«Такі заходи допомагають не лише підвищити обізнаність, але й зміцнити зв’язки між ветеранами та суспільством, створюючи платформу для обміну досвідом та ідеями».

Захід завершився дружньою атмосферою та обговоренням подальших кроків для підтримки ветеранів в Україні.