Наступна омана від міської влади : Учасникам бойових дій та інвалідам антитерористичної операції міська влада буде надавати матеріальну допомогу на лікування

05.07
ЗМІ Харкова на минулому тижні дружньо разом повідомили таку новину:

 

“Учасники бойових дій та інваліди антитерористичної операції можуть звернутися до Харківської міської ради по одноразову матеріальну допомогу. Відповідне рішення ухвалили 24 червня 2015 року, на сесії міської ради. Це рішення спрощує порядок отримання допомоги. Якщо раніше потрібно було надавати документи одержувача і членів його сім’ї, то тепер потрібні тільки документи бійця. Також по одноразову матеріальну допомогу можуть звертатися члени сімей загиблих в ході АТО”.Здається ж гарна новина?!

Радимо ознайомитися поближче з цім рішенням –  ми нарешті отримали на руки цей дивовижний документ, подивитися його можна ТУТ

Сподіваємось – міська рада напевно незрозуміла, що вона прийняла й що вона розрекламувала як піклування про воїнів АТО та членів їх сімей. Фактично учасники АТО, згідно цьому рішенню, прирівнюються до … звичайних мешканців Харкова. Учасникам АТО, як й усім іншим громадянам України, що живуть у першій столиці, дозволено просити у міського голови грошову допомогу на лікування. Посвідчення учасника АТО чи УБД при цьому процесі надавати НЕ ТРЕБА. Розмір допомоги не вказано (залежить начебто від кількості бажаючих), рішення про її надання приймає Комісія на свій розсуд.

Картина повного свавілля та підготовки до виборів.

Впевнені – незабаром на телекранах з`являться сюжети про щасливих учасників АТО, яких вибірково обдарував Генадій Адольфович якоюсь сумою.

Хлопці – швидко біжить до міськради, записуйтесь на допомогу, може й вам посміхнеться щастя!