Навчально-виховничому комплексу у с. Волохів було названно ім’ям загиблого героя АТО

05.06

Представники Ради Харківської областної громадської організації “Спілка ветеранів АТО” знову відвідали Вовчанський район.

Нашому районному осередку був доведений порядок оформлення заяв на отримання зімельних ділянок згідно статусу учасників АТО. Місцева громада була проінформована про цілі та завдання, які ставить собі наша організація.

Також була проведена зустріч з керівництвом Вовчанської державної адміністрації: представлені наші пропозиції щодо практичного втілення згідно діючому Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» у найближчі півроку перейменування назв населених пунктів, районів у містах, також скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів, інших об’єктів топоніміки населених пунктів, підприємств, установ, організацій, у яких використані імена або псевдоніми осіб, які обіймали керівні посади у комуністичній партії. Наша організація звернулася з вимогою використання у цьому процесі імен дійсних сучасних героїв, воїнів-учасників АТО — тих, хто загинув відстоюючи існування та незалежність держави Україна, тих, хто здійснив героїчні вчинки під час проведення АТО і був відзначений державними нагородами України, а також волонтерів, що забезпечили потрібну допомогу армії — відповідно мешканців Харківської області.

Нашим проханням було присвоєння навчально-виховничому комплексу у с. Волохів імені загиблого героя АТО – Ігоря Романцова, вихованця цієї школи, майора 92-ої окремої механізованої бригади ЗСУ, що загинув у серпні 2014 року у Іловайську. на першому етапі нас завірили що будуть всіляко сприяти цьому заходу, тим більше, що в цій школі вже встановлена пам`ятна дошка на честь героя, та вчиться його син…

вв