НІЧОГО ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ БЕЗ ВЕТЕРАНІВ: АКТИВНА ФАЗА ЗМІН

08.02

7 лютого 2024 року відбулося друге засідання Круглого столу представників ветеранських та волонтерських об’єднань Слобожанщини, організованого ГО «Спілка ветеранів АТО» та Харківським національним університетом імені В. Каразіна. 

Захід був присвячений обговоренню «Програми підтримки захисників і захисниць України та членів їхніх сімей на 2024–2028 рр.»

Окрім представників ветеранських і волонтерських організацій, на засідання були запрошені керівники санаторіїв «Роща» та «Ялинка» Валерій Журавльов і санаторію «Бермінводи» Олександр Сердюк. 

Гості завірили, що ці заклади зараз у змозі виконувати всі функції, покладені на реабілітаційні центри для ветеранів.

У процесі роботи Круглого столу було обрано робочу групу, а також затверджений план щодо підготовки необхідних для подальшої роботи документів. А саме: звернення до обласної адміністрації з проханням пояснити певні пункти “Програми підтримки захисників…” та обґрунтувати питання створення та функціонування реабілітаційного центру для ветеранів.  

«Підтримка наших ветеранів завжди була і залишається пріоритетною справою. Вони – справжні Герої, які відстоюють наше майбутнє та мир у країні. Наша мета – забезпечити нашим Героям гідне життя після війни, дати їм можливість відчути себе повноцінними членами суспільства. Ми визнаємо їхню жертовність та відданість Україні, і маємо зобов’язання стати на їхню підтримку в усіх сферах життя», – зазначила Депутат обласної ради і Голова постійної комісії з питань соціальної політики та у справах учасників АТО/ООС Ольга Лехан.

Водночас зі зверненням, було прийнято рішення підготувати пропозиції до Харківської обласної ради щодо внесення змін до даної програми.

Тепер, коли створено всі необхідні умови для подальшої роботи, активісти з числа представників ветеранських і волонтерських організацій можуть вимагати від влади виконання покладених на неї функцій та реальних дій, а не чергової PR-акції. 

Отже, діяльність активістів, які переконані, що не можна вирішувати проблеми ветеранів без участі ветеранів, увійшла в конструктивну активну фазу!