НІЧОГО ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ БЕЗ ВЕТЕРАНІВ: ОГЛЯД ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

25.01

25 січня 2024 року відбувся Круглий стіл присвячений обговоренню та внесенню пропозицій щодо подальшої реалізації  «Програми підтримки захисників і захисниць України та членів їхніх сімей на 2024–2028 рр.» Харківської обласної ради.

Організаторами заходу виступили ГО «Спілка ветеранів АТО» та Харківський національний університет імені В. Каразіна. 

Участь в Круглому столі взяли близько двох десятків ветеранських і волонтерських організацій, а також ті, що опікуються членами родин загиблих і вшануванням пам’яті полеглих бійців.

Інформаційним приводом заходу стала відсутність залучення громади ветеранів та волонтерів до розробки й планування реалізації нещодавно прийнятої  “Програми підтримки захисників і захисниць”.

«На заході ветерани,активісти дуже жваво обговорювали цю прийняту програму.Виявилось,що коли приймалася ця програма,нікого з ветеранського і волонтерського середовища не попередили про розробку цієї програми і на той момент думку ветеранського середовища ніхто не врахував.Але зараз залишається можливість вносити свої корективи,робити пропозиції і саме заради цього ми сьогодні і зібрались», – розповів Депутат Харківської міської ради та Заступник голови ГО «Спілка ветеранів АТО» Юрій Корсунов.

На запитання активістів відповідала голова комісії Харківської обласної ради з питань соціальної політики Ольга Лехан, яка запропонувала підготувати перелік зауважень від громадськості.

За результатами Круглого столу й обговорення обласної програми було вирішено переглянути доцільність деяких її пунктів і надати власні пропозиції, що мають стати основою для діалогу громадських організацій та представників влади. Наступний захід, на якому й буде підготовлене таке звернення домовилися провести за два тижні.