НІЧОГО ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ БЕЗ ВЕТЕРАНІВ: ЗВЕРНЕННЯ ВЕТЕРАНСЬКИХ ОБ‘ЄДНАНЬ

21.03

Попередньо ветеранські об’єднання двічі зустрічались для обговорення та внесення пропозицій щодо подальшої реалізації «Програми підтримки захисників і захисниць України та членів їхніх сімей на 2024-2028 рр.» Харківської обласної ради.

Ветеранські організації сформували ряд питань і підготували офіційний лист-звернення до Голови Харківської обласної ради Тетяні Єгоровій-Луценко з проханням надати офіційне розʼяснення щодо певних пунктів програми.

1. Чи дублюються заходи (завдання), які передбаченні «Програмою підтримки захисників і захисниць України, та членів їх сімей в Харківський області на 2024 – 2028 роки», (зі змінами) з іншими програмами, що були затверджені Харківською обласною радою?

2. На який саме обʼєкт передбачені програмою кошти в розмірі 120 млн. грн. відповідно п. 1.2.3. Будівництво (реконструкція) будівель та споруд для належного функціонування реабілітаційного закладу психосоціальної допомоги для захисників і захисниць України та членів їхніх сімей «Програми підтримки захисників і захисниць України, та членів їх сімей в Харківський області на 2024 – 2028 роки» ?

3. Просимо надати відповідні розрахунки, перелік обладнання, згідно п.1.2.4. Закупівля обладнання для реабілітаційного закладу психосоціальної допомоги для захисників і захисниць України та членів їхніх сімей «Програми підтримки захисників і захисниць України, та членів їх сімей в Харківський області на 2024 – 2028 роки» на які передбачено 35 млн. грн.

4. Щодо ситуації зі створення медичного центру на базі Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної Ради Обласний госпіталь ветеранів війни (КНП ХОР “ОГВВ”), для вищезазначених осіб, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Врубеля, 42А. В якому стані та на якому етапі знаходиться роботи з будівництва нового корпусу медичного центру, та його орієнтовні строки введення в експлуатацію.

5. Просимо надати окремим списком перелік всіх програм, що затверджені Харківською обласною радою, в тому числі тих, що не ввійшли до «Програми підтримки захисників і захисниць України, та членів їх сімей в Харківський області на 2024 – 2028 роки», (зі змінами).

В зверненні ветеранських об’єднань відображені серйозні питання щодо ефективності та координації програми підтримки захисників та захисниць України та їхніх сімей у Харківській області. Важливо, щоб владні органи надали чіткі відповіді щодо стану реалізації Програми. 

Систематична співпраця між владою та ветеранськими організаціями є ключовим чинником у забезпеченні належного статусу та підтримки тих, хто жертвує своїм життя за Україну.