ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ДОСТРОКОВОЇ ПЕНСІЇ УЧАСНИКАМ АТО

04.01

Нововведення стосується представників органів внутрішніх справ, які брали безпосередню участь в АТО

Президент Петро Порошенко підписав закон, що дає право на призначення дострокової пенсії учасникам Антитерористичної операції.

Згідно з документом, щомісячну виплату зможуть отримати  жінки та чоловіки, які досягли віку 50 та 55 років відповідно. Їхній стаж роботи має бути щонайменше 25 років страхового стажу.

Нововведення стосується представників органів внутрішніх справ, які брали безпосередню участь в АТО. Закон поширюється і на бійців добровольчих формувань, які увійшли до складу Збройних сил, МВС чи Нацгвардії. А також осіб, які отримали інвалідність внаслідок бойових дій. Дострокову пенсію також зможуть отримувати рідні військових, які загинули чи зникли безвісти у зоні АТО.

Нагадаємо, раніше сьогодні Президент також підписав закон, який дозволяє військовим розривати контракти про безстрокову службу, не чекаючи завершення АТО. Йдеться про тих військових, які на початку АТО уклали контракти до кінця особливого періоду. Відтепер вони можуть розірвати домовленість, або укласти нову. Водночас, за словами глави держави, відповідні зміни не вплинуть на боєздатність української армії.