НОВИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ КОРПУС ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ: ОБІЦЯЮТЬ НЕЗАБАРОМ

01.04

В рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина» 1 квітня 2024 року команда ГО «Спілка ветеранів АТО» зустрілась із заступницею начальника Харківської ОВА Оленою Логвиновою,директором Обласного госпіталю ветеранів війни та представниками НСЗУ. Основним питанням обговорення було найскоріше введення в експлуатацію нового реабілітаційного корпусу шпиталя ветеранів війни. Цей корпус, який вже відремонтований, оснащений басейном та кріокамерою, протягом 2 років не вводився в експлуатацію через необхідність проведення інженерних заходів.

Головною проблемою, за словами чиновників ХОВА,  була відсутність коштів на завершення цього проєкту, оскільки раніше виділені кошти були не використані через обставини, пов’язані з війною. Проте, на зустрічі було запропоноване рішення щодо розробки нового кошторису для завершення робіт і введення корпусу в експлуатацію.

«Цей корпус тільки покращить медичну допомогу ветеранам. Запустивши його, ми зможемо забезпечити більшій кількості ветеранів доступ до необхідного лікування та реабілітації. Важливо врахувати, що ці кошти вже були призначені на цю мету, але через війну були направлені забезпечити інші потреби. Тепер наша мета – максимально швидко розпочати роботу, щоб ветерани отримали допомогу, яку вони заслуговують.ГО “Спілка ветеранів АТО” взяла на себе відповідальність слідкувати за цим питанням», – зазначив голова ради ветеранського об’єднання  Юрій Даніленко.

Вирішено було залучити фахівців, які розробляли проєктну документацію, для розробки нового кошторису. Ветерани та представники ХОВА домовилися, що в термін до 20 травня цього року всі необхідні процедури мають бути зроблені.

Контроль за процесом реалізації оговорили шляхом  зустрічі робочої групи у кінці травня. Очікується, що після прийняття нового кошторису роботи з будівництва та введення корпусу в експлуатацію зможуть розпочатися.

Таким чином, його реконструкція може бути завершена до кінця поточного року.