Обговорення питань соціальної підтримки ветеранів у ХОДА

24.04

Сьогодні, 24 квітня 2019 року відбувся круглий стіл за участю заступника Міністерства ветеранів України Олександром Терещенко, заступником голови Харківської обласної державної адміністрації Михайлом Черняком, Головою ради ветеранів при міністерстві ветеранів Володимиром Лагутою та голова громадської ради при Мінестерстві вереранів Дмитром Шатровcьким, керівниками профільних департаментів та активу громадських ветеранських органів.

Захід спрямований на інформування громадськості про діяльність створеного Міністерством у справах ветеранів України.

“Позиція голови ХОДА Юлії Світличної щодо забезпечення прав захисників України завжди була принциповою. Тому ми маємо гарні напрацювання. Важливо, що представники влади та громадських організацій змогли знайти спільну мову та об’єдналися для конструктивної роботи”, – сказав Михайло Черняк.

Заступник міністра у справах ветеранів розповів про головні напрямки роботи новоствореного міністерства. Наразі в ньому працюють міністр та три його заступники. Планується, що в регіонах працюватимуть по п’ять представників міністерства. До кінця року мають призначити щонайменше по двоє представників.

Однією з першочергових задач відомства є створення єдиного електронного реєстру ветеранів.

“Задоволений активною роботою громадських організацій у відстоюванні своїх соціальних прав і гарантій” – сказав Олександр Терещенко.

Також додав: «Ми маємо відслідковувати, чи отримує ветеран всі пільги, чи проходить реабілітацію. Хочемо надати можливість ветеранам отримувати певні послуги в електронному вигляді тощо».

Окремо звернув увагу на гарний приклад об’єднання усіх ветеранських організацій заради побудови громадського суспільства.

Активісти громадських організацій безпосередньо звернулись по розбудові Міністерства до заступника Міністерства ветеранів України.

Заступник  Міністрства ветеранів України пообіцяв вивчити та врахувати у подальшій роботі пропозиції та зауваження харківських ветеранських організацій, озвучені під час наради.

thumb-newsDocument-564x376-bba7 img_20190424_143431-4608x3456-e0b1 img_20190424_143407-4608x3456-8196

Захід пройшов в дружній конструктивні атмосфері.