Обласна Програма надання підтримки учасникам АТО/ООС для будівництва житла в Харківській області

31.05

Харківська обласна громадська організація “Спілка ветеранів АТО” разом із Харківською обласною радою, Харківською обласною державною адміністрацією та Харківським регіональним управлінням Державної спеціалізованої фінансової установи “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” затвердили список кандидатів і черговості їх  участі в Обласній Програмі надання підтримки учасникам АТО та операції Об’єднаних сил для будівництва та придбання житла в Харківській області на 2019-2020 роки  згідно з рішення № 959 -VII від 28 лютого 2019 року.

Житлове будівництво є важливою складовою частиною економіки України і суттєво впливає на усі галузі господарств. Головною передумовою реалізації цієї Програми є низький рівень забезпеченості в області учасників АТО та ООС житлом. .

Обласна Програма надання підтримки учасникам антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил для будівництва житла в Харківській області на 2019 – 2021 роки розроблена відповідно з Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Список затверджено. 74 кандидати – учасники АТО/ООС  стануть власниками квартир по Обласній Програмі надання підтримки учасникам АТО та операції Об’єднаних сил для будівництва та придбання житла в Харківській області на 2019-2020 роки.

Детальніше: http://www.oblrada.kharkov.ua/…/21856-uchasniki-ato-ta-oos-…

З самою Програмою можна ознайомитись тут: http://www.oblrada.kharkov.ua/…/…/15319-normativni-dokumenti